Darussaade Istanbul
***
AKBIYIK CAD NO96 SULTANAHMET, , Istanbul, 34122, Turkey
Online rezervace. Ceny od TRY162.
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
Ceny od TRY 162
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Hotel Darussaade Istanbul is located in the very heart of Istanbul’s historic town. This delightful hotel is a carefully refurbished Ottoman building, dating back to the 19th-century and is just a few steps away from Topkapi Palace and the Blue Mosque.

The protected construction of Hotel Darussaade is an excellent display of Istanbul’s Ottoman architecture. Immense care has been invested to the refurbishment and its original characteristics enhance its alluring charm for guests.

All rooms are elaborately decorated and offer their own unique personality in relation to Darussaade’s past. Muted tones, vintage furnishings and ornate rugs can be discovered throughout its grand interiors.

The excellent location of Hotel Darussaade Istanbul is perfect for exploring the historic charms of Istanbul. Following an enchanting day of sightseeing, guests can enjoy a relaxing stroll along the seashore, and admire beautiful Asia. Then, Darussaade’s soothing sauna is the ideal way for guests to complete their glorious day.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Darussaade Istanbul je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
...thank you very much for all the good service......
Celkové hodnocení: 10.0
(z 10) Na základě 1 recenzí
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

  Letiště
  • Istanbul, Turkey (IST-Ataturk Intl.) - 8.50 mi
  • Istanbul, Turkey (SAW-Sabiha Gokcen Intl.) - 18.57 mi
  • Bursa, Turkey (BTZ) - 53.49 mi
  • Bursa, Turkey (YEI-Yenisehir) - 59.62 mi
  Muzea
  • Great Palace Mosaic Museum - 407 f
  • Museum fur turkische und islamische Kunst - 0.28 mi
  • Media Museum - 0.38 mi
  • Archaologisches Museum - 0.52 mi
  • Istanbul Archaeological Museum - 0.57 mi
  • Islam Science and Technology Museum - 0.66 mi